Dzień Babci i Dziadka

19 stycznia w naszej szkole witaliśmy wspaniałych gości - kochane babcie i kochanych dziadków. Tego dnia z okazji zbliżającego się ich święta uczniowie klas młodszych przygotowali występ oraz upominki.alt Dzieci wierszami, piosenkami i tańcem pragnęli okazać miłość i wdzięczność swoim dziadkom, którzy nie kryli wzruszenia. Na koniec dostojni goście poczęstowali się słodkościami, które przygotowały mamy naszych uczniów. Składamy im serdeczne podziękowania.

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Na początku stycznia obył się etap gminny Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla klas IV- VI. Z konkursowymi testami zmagali się uczniowie z sześciu przedmiotów. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie, zajmując na szczeblu gminnym wysokie miejsca:

JĘZYK POLSKI: Paweł Wiśnia – I miejsce, Jan Skowronek – II miejsce, Kamil Urbańczyk - VI miejsce

MATEMATYKA: Paweł Wiśnia – I miejsce

JĘZYK ANGIELSKI: Paweł Wiśnia – I miejsce, Jan Skowronek – II miejsce