Komunikat

Wpłaty za obiady należy uiszczać do 20-tego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym zamierzamy korzystać z obiadów na nr konta bankowego BS Leśnica oddział Ujazd 69 8907 1021 2003 2000 5966 0001.
Opłatę za wydawane posiłki można również dokonać 19-tego
dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym następuje korzystanie z obiadów w stołówce, (płatne w szkołach, do których uczęszcza uczeń u intendenta Publicznej Szkoły Podstawowej w Ujeździe za pokwitowaniem).
Nieobecności dzieci na obiadach należy zgłaszać co najmniej z jednodniowym wyprzedzeniem pod numerem telefonu 77 4637723 lub 692 986 282 od godz. 7.30 do godz. 9.00.

altalt29.09.2017r. Pan Grzegorz Matuszek przeprowadził w oddziale przedszkolnym w Olszowej zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Dziękujemy

Otrzęsiny

28 września uczniowie klas IV – VI bawili się na pierwszej w tym roku dyskotece. Było to wielkie wydarzenie dla czwartoklasistów, którzy zostali poddani wyjątkowej próbie. Starsi koledzy przygotowali dla nich prawdziwe otrzęsiny. Czwartoklasiści dzielnie mierzyli się z trudnymi zadaniami. Musieli skosztować tajemnej mikstury, zaprezentować swoje zdolności w konkursie "Mam talent", a także narysować portret swojej wychowawczyni z zamkniętymi oczami. Wszystkie próby zostały zaliczone pomyślnie. Uczniowie klasy IV jednogłośnie zostali przyjęci w poczet starszej grupy wiekowej. Dobry humor towarzyszył wszystkim uczestnikom dyskoteki. Były tańce, karaoke i świetna zabawa.

alt 25 września 2017 roku odbyła się Ogólnopolska Akcja Sprzątania Świata 2017. Każdej klasie został przydzielony odpowiedni pod względem wielkości obszar. Dzieci zostały wyposażone przez przedstawiciela "Czystego Regionu" w jednorazowe rękawiczki i worki na śmieci. Wszyscy uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami świetnie wywiązali się z powierzonych im zadań, a śmieci zostały wywiezione razem z odpadami komunalnymi przez firmę REMONDIS.

Dnia 20.09.2017r. przedszkolaki w Zimnej Wódce świętowały Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji na dzieci uczestniczyły we wspólnej zabawie, w wielu konkursach oraz grach zespołowych. Wesołym akcentem były również zabawy przy muzyce. Dzieci tańczyły i śpiewały. Doskonale było widać jak dzieci  zintegrowały się ze sobą, jak pokonały strach i nieśmiałość. Nie zabrakło uśmiechu i radości oraz słodkiego poczęstunku. Było wesoło i kolorowo. Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka dostarczył przedszkolakom wielu pozytywnych wrażeń oraz niezapomnianych chwil…

18.09.2017r. przedszkolaki uczestniczyły w akcji "Sprzątanie Ziemi".alt

altalt15.09.2017r. odbyło się spotkanie przedszkolaków z Olszowej z przedstawicielem policji, którego celem bylo omówienie zasad bezpiecznej drogi dzieci do przedszkola oraz bezpiecznej zabawy.

Podobny obraz

W poniedziałek, 4 września rozpoczęliśmy rok szkolny 2017/2018. Po mszy św. przeszlśmy do szkoły na inauguracyjną uroczystość. Pani Dyrektor wszystkich serdecznie powitała po wakacyjnym wypoczynku, życzyła  sukcesów w nauce oraz wielu radosnych chwil spędzonych w szkole. Następnie wysłuchaliśmy wierszy i piosenek w wykonaniu klasy IIIb. Uczniowie klasy pierwszej ze swoimi rodzicami zostali powitani w szkole filialnej w Zimnej Wódce. Na dobry początek dzieci otrzymały rogi obfitości przygotowane przez rodziców.

26 Kwietnia 2024
Artemon, Klaudiusz, Klet, Marcelin,