Kliknij, aby otworzyć

Jak co roku w okresie przedświątecznym uczniowie naszej szkoły wystawili Jasełka. 14 grudnia uczestniczyli w nich członkowie Rady Miasta wraz z zaproszonymi gośćmi. 17 grudnia odbyła się występ dla społeczności lokalnej. Dziękujemy wszystkim uczniom za wspaniały występ, a rodzicom za pomoc i zaangażowanie. Szczególne podziękowania kierujemy do pani Patrycji Woźnicy za upieczenie ogromnych piernikowych serc, którymi dzieci obdarowały naszych gości. Pani Sylwia Białas uszyła piękne skrzydła dla naszych aniołów, a materiał na nie został zakupiony dzięki pomocy pani Katarzyny Ciołczyk. Dzięki uprzejmości pana Romana Łupaka naszą salę ozdobiły dwa przepiękne świerki.

Składamy serdeczne podziękowania dla mieszkańców Zimnej Wódki a w szczególności Rodzicom przedszkolaków, którzy przyłączyli się do organizacji kiermaszu świątecznego, oraz za wsparcie finansowe, dzięki któremu dzieci otrzymały nowe zabawki. Dziękujemy!!!

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas pojednania, radości i życzeń płynących z serca. Boże Narodzenie to także choinka, prezenty i cudowny dziecięcy śmiech. Uczniowie klasy IV – VI wywołali radość  i uśmiech dziecka, spełniali życzenie ciężko chorej dziewczynki, której marzeniem jest dostać moc świątecznych życzeń. Powstały piękne kartki i z serca płynące życzenia… Oby się spełniły :)

Spotkanie z Mikołajem

Kliknij, aby otworzyć

I o nas Święty Mikołaj w tym roku nie zapomniał. Chyba byliśmy grzeczni, bo do Olszowej i Zimnej Wódki zawitał już 5 grudnia! Zanim rozdał nam prezenty, wysłuchał naszych piosenek i wierszyków dla Niego. Obiecaliśmy również pomóc Mu czynić dobro w naszym otoczeniu. A na dalszą, długą drogę podarowaliśmy Świętemu Mikołajowi ciepły szalik, bo przecież wszystkie dzieci na Niego czekają.

Do zobaczenia Mikołaju! Z calego serca -  DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!

Kliknij, aby otworzyć

Pierwszego grudnia przedszkolaki z Zimnej Wódki rozpoczęły kolędowanie. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne.

Dzisiaj jest: Niedziela
12 Maja 2024